Wzór umowy ramowej o współpracy

17 

Umowa ramowa o współpracy zastępuje umowy o dzieło zawierane z tym samym podmiotem. Jest to jedna z umów nienazwanych, dlatego jej zapisy są uzależnione od woli obu stron – zasady współpracy określają zamawiający i wykonawca dzieła.

Do przygotowania takiej umowy warto wykorzystać profesjonalnie opracowany i sprawdzony wzór. Wzór umowy ramowej o współpracy jest łatwy do uzupełnienia od razu po pobraniu lub po wydrukowaniu. Należy wydrukować go w dwóch egzemplarzach do podpisu.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego dokumentu – postanowiliśmy przygotować spełniający wszystkie formalne wymagania wzór umowy. Aby uzyskać do niej dostęp, kliknij poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)
Informacje o dokumencie

Ramowa umowa o współpracy to umowa nienazwana, regulująca współpracę między dającym zlecenie i wykonawcą dzieła. Dzięki takiej umowie dający zlecenie nie musi zawierać z danym wykonawcą wielu umów o dzieło przy każdym zamówieniu.

Może więc ograniczyć formalności, jednocześnie działając zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonawcą w umowie ramowej o współpracy jest najczęściej specjalista, jak np. grafik komputerowy. 

Umowę ramową o współpracy można zawrzeć na czas określony lub nieokreślony. Warunki umowy dający zlecenie i wykonawca dzieła ustalają w sposób swobodny. Muszą pamiętać jednak między innymi o zasadzie równości.

Jednym z najważniejszych ustaleń jest określenie, w jaki sposób zlecający będzie składał zamówienia u wykonawcy. Poza tym w treści umowy warto ustalić także minimalną ilość zamówień w miesiącu.

Umowa ramowa o współpracy powinna zobowiązywać wykonawcę do przyjmowania wszystkich zleceń. Możliwość odrzucenia realizacji zamówienia może być dopuszczona w przypadku, kiedy zachodzą ku temu istotne okoliczności. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór umowy ramowej o współpracy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuł dokumentu: Wzór umowy ramowej o współpracy

Aktualizacja: 2023-08-12

Ilość stron: 2

Format pliku: .DOC

Pobrań: 132

wzor-umowy-ramowej-o-wspolpracy
Wzór umowy ramowej o współpracy
17