Wzór umowy z trenerem – wzór

17 

Umowa z trenerem może być umową o pracę lub umową o świadczenie usług. Umowy te zawierają między sobą: trener i klub sportowy. W zależności od rodzaju sportu, jakiego dotyczy kontrakt trenerski, warunki zatrudnienia trenera mogą regulować dodatkowo na przykład przepisy uchwały Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Umowę z trenerem można sporządzić jednak na podstawie uniwersalnego wzoru, jakim jest wzór umowy z trenerem gotowy do pobrania i uzupełnienia. Dokument zawiera wszystkie istotne postanowienia, w tym listę obowiązków trenera.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego dokumentu – postanowiliśmy przygotować spełniający wszystkie formalne wymagania wzór umowy. Aby uzyskać do niej dostęp, kliknij poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)
Informacje o dokumencie

Trener sportowy może zostać zatrudniony w klubie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia – umowy o świadczenie usług. Trenerem może być osoba, która posiada odpowiednie uprawnienia trenerskie, nadane jej przez polski związek sportowy właściwy dla danego sportu. Uprawnienia są przyznawane po spełnieniu określonych wymogów. 

Umowa z trenerem powinna określać dane stron, wysokość wynagrodzenia dla trenera, sposób ewidencjonowania jego godzin pracy i naliczania wynagrodzenia, a także listę obowiązków, wśród których wylicza się między innymi prowadzenie zajęć i treningów, dbanie o bezpieczeństwo zawodników czy egzekwowanie odpowiedniego poziomu gry, a także analizę i ocenę poziomu sportowego zawodników oraz całej drużyny. 

Nieco inne kwestie porusza się w przypadku umowy z trenerem personalnym. W tym przypadku równie ważne co obowiązki trenera są także warunki wypowiedzenia umowy, które mają zabezpieczać trenera i klienta przed nieuzasadnionymi roszczeniami drugiej strony.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór umowy z trenerem – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuł dokumentu: Wzór umowy z trenerem - wzór

Aktualizacja: 2023-09-19

Ilość stron: 2

Format pliku: .DOC

Pobrań: 128

wzor-umowy-z-trenerem-wzor
Wzór umowy z trenerem - wzór
17