Wzór umowy zlecenia dla trenera – wzór

17 

Umowa zlecenia dla trenera to tak zwany kontrakt trenerski, czyli umowa o świadczenie usług. Taka współpraca opiera się na przepisach kodeksu cywilnego. Strony mogą zatem dosyć swobodnie kształtować warunki współpracy, przestrzegając przy tym wewnętrznych przepisów danego klubu sportowego.

Do przygotowania umowy można wykorzystać również uniwersalny wzór umowy zlecenia dla trenera, który uwzględnia wszystkie istotne postanowienia i jest gotowy do wypełnienia od razu po pobraniu.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego dokumentu – postanowiliśmy przygotować spełniający wszystkie formalne wymagania wzór umowy. Aby uzyskać do niej dostęp, kliknij poniższy przycisk:

Kategorii ,
Opis
Opinie (0)
Informacje o dokumencie

Umowa z trenerem może być umową o pracę lub umową zlecenie – umową o świadczenie usług. Stronami takiego kontraktu trenerskiego są: trener i klub sportowy. Umowa o świadczenie usług trenerskich jest popularnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala stronom dosyć swobodnie regulować wzajemne prawa i obowiązki. 

Wśród nich wymienia się natomiast między innymi obowiązek przeprowadzania zajęć szkoleniowych i treningowych, analizę i ocenę poziomu sportowego każdego z zawodników lub drużyny ogólnie, a także zapewnienie zawodnikom bezpieczeństwa podczas prowadzonych treningów i zajęć, selekcję zawodników, koordynację lub współpracę z innymi członkami sztabu szkoleniowego oraz motywowanie zawodników do utrzymywania odpowiedniego poziomu gry.

Kontrakt trenerski w formie umowy zlecenie można rozwiązać w każdym czasie. W odniesieniu do takiej umowy nie stosuje się bowiem przepisów kodeksu pracy, lecz przepisy kodeksu cywilnego. Kluczowe jest zatem ustalenie w nim takich warunków zatrudnienia trenera, jak wysokość wynagrodzenia i sposób jego naliczania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór umowy zlecenia dla trenera – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuł dokumentu: Wzór umowy zlecenia dla trenera - wzór

Aktualizacja: 2023-09-15

Ilość stron: 2

Format pliku: .DOC

Pobrań: 128

wzor-umowy-zlecenia-dla-trenera-wzor
Wzór umowy zlecenia dla trenera - wzór
17