Umowa najmu z Ukraińcem wzór

17 

Umowę najmu można zawrzeć także z obcokrajowcem. W takiej sytuacji warto pamiętać, że jej postanowienia muszą być zrozumiałe dla każdej ze stron. Oznacza to, że umowa najmu, na przykład z Ukraińcem, musi zostać sporządzona po angielsku, po ukraińsku lub po rosyjsku.

Do przygotowania takiego kontraktu warto wykorzystać więc gotowy wzór umowy najmu z Ukraińcem. Pismo jest łatwe do uzupełnienia, wolne od braków i błędów. Wystarczy pobrać je, wypełnić i podpisać, aby dobrze zabezpieczyć swój interes.

Kategorii ,
Opis
Opinie (0)
Informacje o dokumencie

Stroną umowy najmu nieruchomości mogą być zarówno obywatele tego samego państwa, jak i obcokrajowcy. W przypadku chęci zawarcia takiej umowy na przykład z osobą pochodzącą z Ukrainy, należy dopilnować sporządzenia jej w dwóch wersjach językowych.

Treść umowy najmu musi być zrozumiała zarówno dla wynajmującego, jak i dla najemcy. W przeciwnym razie może dojść do wielu nieporozumień i sporów. Umowa najmu z Ukraińcem najczęściej sporządzana jest po polsku i po angielsku, po polsku i po rosyjsku, po polsku i po ukraińsku.

Poza dodatkową wersją językową, umowa najmu z Ukraińcem niczym nie różni się od innych umów najmu – często jest jednak umową terminową, nie na czas nieokreślony. W dokumencie należy określić, kto jest stroną umowy i czym jest przedmiot umowy.

Dokument musi zawierać również informacje na temat wysokości czynszu, terminu i sposobu dokonywania płatności, sposobu rozliczania opłat za media, praw i obowiązków stron, warunków wypowiedzenia umowy i ewentualnej kaucji zwrotnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa najmu z Ukraińcem wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuł dokumentu: Umowa najmu z Ukraińcem wzór

Aktualizacja: 2023-05-06

Ilość stron: 2

Format pliku: .DOC

Pobrań: 125

umowa-najmu-z-ukraincem-wzor
Umowa najmu z Ukraińcem wzór
17